Про нас

girl

Куди
я потрапила?

Привіт!
НРЦ №17 - загальноосвітній навчальний заклад, метою діяльності якого є реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними вадами розвитку, їх інтеграція в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів.
Має в своєму складі:
- дошкільне відділення;
- спеціальна школа I-II ступенів та інтернат;
- реабілітаційне відділення.
Мова навчання - українська.

Дошкільне відділення

У дошкільному відділенні функціонують спеціальні групи денного та короткотривалого перебування для дітей з порушеннями інтелектуального та психічного розвитку віком від 4 до 6 (7) років.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
children

Спеціальна школа

У спеціальній школі функціонують разом початкова школа (І ступінь) та основна школа (II ступінь) для дітей з порушенням інтелектуального розвитку. Для деяких учнів школи можливе проживання в інтернаті. Навчання проводиться за програмами для дітей відповідно до інтелектуального розвитку вихованців. Педагогічний колектив робить усе можливе, аби діти без шкоди для безперервного реабілітаційного процесу отримували якісні знання відповідного рівня.

girl
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Реабілітаційне відділення

У закладі працює досвідчена група реабілітологів, логопедів, психологів. Ними постійно ведеться моніторинг стану здоров’я вихованців. Одним із найефективніших відновних методів лікування є фізична реабілітація. Наша команда реабілітологів грамотно підбирає дітям програми фізичних навантажень та лікувальних масажів.

two boys
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Інтернат

Право на проживання в інтернаті мають учні спеціальної школи (крім вихідних, святкових днів і канікул) у разі, коли перебування в дорозі в один бік перевищує одну годину або відсутнє пряме транспортне сполучення, або за протоколом реабілітації передбачено обмеження фізичного навантаження.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Хлопчик в окулярах

Дозвілля

Перебування у нас – це не лише навчання, а й безліч екскурсій, поїздок, цікавих зустрічей. При кожній нагоді колектив намагається організувати дозвілля учнів якомога більш насичено та корисно.

Хлопчик з книгами

Харчування

Так як діти перебувають у нас протягом цілого дня, у їдальні навчально-реабілітаційного центру організовано повноцінне харчування. Харчування – безкоштовне, забезпечується за рахунок місцевого бюджету.

Дівчинка питає як діти проводять свій час

Контакти

  • АдресаКиїв, вул. Ушинського, буд.15
  • Emailszshi17@ gmail.com
  • Телефони+38 044 242-09-97
    +38 044 242-27-01

Як до нас дістатися

Міський транспорт

Від Севастопольської площі:
Тролейбус: 8
Маршрутний автобус:
570, 157Д, 177
Автобус: 71